• Hurtownia elektrotechniczna
  • Adres
  • 43-300 Bielsko-Biała, ul. Grażyńskiego 74
  • Godziny pracy
  • Pon. - Pt. 7:30 – 15:30

Hurtownia elektryczna Bielsko-Biała Polimet

Hurtownia elektryczna Bielsko-Biała Polimet

 

POLIMET S.Kij spółka jawna

43-300 Bielsko-Biała, ul. Grażyńskiego 74
NIP: 547-008-67-86
Regon: 070008398 | KRS: 0000003533
Konto bankowe: ING Bank Śląski SA
nr konta: 16 1050 1070 1000 0001 0027 5320

 

Dział zamówień i ofert

 

Magazyn i wysyłki

 

Dział reklamacji

 

Księgowość

Ewa Susek
33 497 77 16
ewa.susek@polimet.com.pl

 

Marketing

Hurtownia elektryczna Bielsko

Dobrze wyposażona hurtownia elektryczna w Bielsku, jest miejscem dedykowanym nie tylko dla profesjonalistów z branży. Szeroki asortyment naszych produktów doskonale sprawdzi się bowiem także w przypadku osób stawiających swoje pierwsze kroki w pracach związanych z elektryką. Jesteśmy na rynku już od 1991 roku, dlatego posiadamy ogromne doświadczenie w dystrybucji wysokiej jakości wyrobów. Nasz rozwój od zawsze ukierunkowany był przede wszystkim na zadowolenie klientów. To właśnie dzięki temu udało nam się zdobyć zaufanie i dotrzeć do szerokiego grona w pełni usatysfakcjonowanych odbiorców. Sprawdź co oferuje hurtownia elektrotechniczna Polimet.

Wysokiej jakości asortyment znanych marek

Wśród oferowanych przez nas produktów, znaleźć można między innymi aparaturę elektryczną, sterowniczą i sygnalizacyjną. Proponujemy także elementy do układów sterowania, układów napędowych, a także rozdzielnice, szafy sterownicze i kable. Rozbudowany asortyment daje możliwość nabycia wszystkich wymaganych podzespołów w jednym miejscu, tym samym pozwala zaoszczędzić czas i zwiększa komfort dokonywanych zakupów. Nasze produkty pochodzą od czołowych producentów aparatury elektrycznej. Gwarantuje to wysoką jakość, niezawodność i trwałość. Hurtownia elektryczna w Bielsku proponuje swoim klientom rozwiązania takich marek, jak General Electric, Lovato Electric, Schneider Energy, Breve-Tufvassons, Finder, Promet lub Panasonic. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi produktami.

Skorzystaj z oferty Polimet

Klienci hurtowni Polimet mogą liczyć na szereg korzyści. Na uwagę zasługuje przede wszystkim wysoka jakość świadczonych przez nas usług. Gwarantujemy najlepsze standardy obsługi. Szeroki wybór rozwiązań, szybka dostawa oraz konkurencyjne ceny, to tylko część atutów, które przemawiają za złożeniem zamówienia. Proponujemy również pełne wsparcie techniczne w postaci katalogów, broszur i poradników. Nasz chętny do pomocy personel nieustannie podnosi swoje kompetencje, żeby móc w pełni odpowiedzieć na rosnące potrzeby i oczekiwania ze strony klientów. Hurtownia elektryczna w Bielsku to miejsce dla każdego.