Hurtownia elektrotechniczna

Aparatura elektryczna dla przemysłu, budownictwa i energetyki.
Elementy automatyki przemysłowej
Preventa
ETI
Breve
Styczniki ABB
Falowniki ATV 320
Road
Polimet
Softstarty
Softstarty PSTX - zaawansowane Softstarty nowej generacji

Jesteśmy oficjalnym specjalizowanym partnerem Schneider Electric!

HURTOWNIA INTERNETOWA

INTER-ELEKTRO

Jesteśmy członkiem Grupy Dystrybucyjnej
Inter Elektro
zrzeszonej w europejskiej
organizacji handlowej
IMELCO

Aktualności

2022-05-18
Jak przeprowadzić diagnostykę przemienników częstotliwości?
Jak przeprowadzić diagnostykę przemienników częstotliwości?

Przemiennik częstotliwości, zwany również przetwornicą częstotliwości, jest elementem układów sterujących synchronicznych i asynchronicznych silników elektrycznych prądu zmiennego. Jego rolą polega na zamianie prądu przemiennego o stałej częstotliwości w prąd przemienny o częstotliwości regulowanej. Przemiennik częstotliwości umożliwia sterowanie prędkością i momentem obrotowym silnika, a tym samym generuje znaczne oszczędności energii elektrycznej, zwiększa płynność pracy i zapewnia łagodny rozruch jednostki napędowej.

więcej
2022-05-18
Łatwość montażu i demontażu szaf sterowniczych
Łatwość montażu i demontażu szaf sterowniczych

Montaż lub demontaż szafy sterowniczej nie jest dla wykwalifikowanego elektryka czynnością wybitnie skomplikowaną. Jednak diabeł – jak zawsze – tkwi w szczegółach. Warto więc podejść do sprawy planowo i systematycznie, aby nie przysparzać sobie dodatkowych komplikacji. Odpowiednio przygotowany plan pracy to połowa sukcesu. Oto krótki poradnik dla początkujących monterów.

więcej
2022-05-18
Przekładnia transformatora - normy i definicje
Przekładnia transformatora - normy i definicje

Transformator jest urządzeniem powszechnie wykorzystywanym w elektryce i elektronice do przekształcania energii elektrycznej. Jego zadaniem jest zmiana napięcia prądu przemiennego (AC) z podłączonego źródła na wyższe lub niższe przy minimalnych stratach mocy. Wyjątek stanowi transformator separacyjny, w którym napięcie nie ulega zmianie – jego funkcją jest oddzielenie obwodu zasilającego od obwodu odbiorczego i tym samym zapewnienie ochrony przeciwporażeniowej użytkownikom urządzeń elektrycznych.

więcej
2022-05-18
Przemiennik częstotliwości - podział, budowa i schemat
Przemiennik częstotliwości - podział, budowa i schemat

Przemiennik częstotliwości to jeden z elementów sterujących układu napędowego, umożliwiający płynną regulację prędkości i momentu obrotowego silnika elektrycznego poprzez adaptację napięcia do potrzeb obciążenia. Są to najczęściej silniki asynchroniczne (indukcyjne) oraz synchroniczne (z magnesami trwałymi lub reluktacyjne), powszechnie stosowane w branżach takich jak: automatyka przemysłowa, robotyka, pojazdy elektryczne, energia słoneczna, sprzęt AGD i elektronarzędzia.

więcej

POLIMET S.Kij spółka jawna

43-300 Bielsko-Biała
ul. Grażyńskiego 74

NIP: 547-008-67-86

tel. 33 497-77-77
tel. 33 497-77-00
fax. 33 497-77-10

Dział sprzedaży:
tel. 33 497-77-13

email biuro@polimet.com.pl

Czynne w godzinach: 7:30 - 15:30

Regon: 070008398
KRS: 0000003533
Konto bankowe: ING Bank Śląski SA
nr konta: 16 1050 1070 1000 0001 0027 5320

             

kod zabezpieczający odświerz
* Pole wymagane

 

 

Hurtownia elektryczna Bielsko

Dobrze wyposażona hurtownia elektryczna w Bielsku, jest miejscem dedykowanym nie tylko dla profesjonalistów z branży. Szeroki asortyment naszych produktów doskonale sprawdzi się bowiem także w przypadku osób stawiających swoje pierwsze kroki w pracach związanych z elektryką. Jesteśmy na rynku już od 1991 roku, dlatego posiadamy ogromne doświadczenie w dystrybucji wysokiej jakości wyrobów. Nasz rozwój od zawsze ukierunkowany był przede wszystkim na zadowolenie klientów. To właśnie dzięki temu udało nam się zdobyć zaufanie i dotrzeć do szerokiego grona w pełni usatysfakcjonowanych odbiorców. Sprawdź co oferuje hurtownia elektrotechniczna Polimet.

Wysokiej jakości asortyment znanych marek

Wśród oferowanych przez nas produktów, znaleźć można między innymi aparaturę elektryczną, sterowniczą i sygnalizacyjną. Proponujemy także elementy do układów sterowania, układów napędowych, a także rozdzielnice, szafy sterownicze i kable. Rozbudowany asortyment daje możliwość nabycia wszystkich wymaganych podzespołów w jednym miejscu, tym samym pozwala zaoszczędzić czas i zwiększa komfort dokonywanych zakupów. Nasze produkty pochodzą od czołowych producentów aparatury elektrycznej. Gwarantuje to wysoką jakość, niezawodność i trwałość. Hurtownia elektryczna w Bielsku proponuje swoim klientom rozwiązania takich marek, jak General Electric, Lovato Electric, Schneider Energy, Breve-Tufvassons, Finder, Promet lub Panasonic. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi produktami.

Skorzystaj z oferty Polimet

Klienci hurtowni Polimet mogą liczyć na szereg korzyści. Na uwagę zasługuje przede wszystkim wysoka jakość świadczonych przez nas usług. Gwarantujemy najlepsze standardy obsługi. Szeroki wybór rozwiązań, szybka dostawa oraz konkurencyjne ceny, to tylko część atutów, które przemawiają za złożeniem zamówienia. Proponujemy również pełne wsparcie techniczne w postaci katalogów, broszur i poradników. Nasz chętny do pomocy personel nieustannie podnosi swoje kompetencje, żeby móc w pełni odpowiedzieć na rosnące potrzeby i oczekiwania ze strony klientów. Hurtownia elektryczna w Bielsku to miejsce dla każdego.

General Electric GE
ABB
Schneider Electric
Relpol
Inmet
Apator
Stego
Schneider Energy (Refa)
Bombardier Transportation
Breve-Tufvassons
Ema-Elfa
Pokój
Sels
Lovato Electric
Turck
Harting
Weidmuller
Promet
Elpor
Ergom
Rittal
Finder
Kontakt-Simon
F&F
PCE
Mean Well
Panasonic  (Sunx)
Lapp Kabel
ETI Polam
Delta
Spamel
Intechma

Kontakt
z handlowcem

33 497-

sprzedaz@polimet.com.pl