• Hurtownia elektrotechniczna
  • Adres
  • 43-300 Bielsko-Biała, ul. Grażyńskiego 74
  • Godziny pracy
  • Pon. - Pt. 7:30 – 15:30

Hurtownia elektryczna Dąbrowa Górnicza - Polimet

Hurtownia elektryczna Dąbrowa Górnicza - Polimet

 

POLIMET S.Kij spółka jawna Oddział Dąbrowa Górnicza

41-303 Dąbrowa Górnicza, ul. Łączna 20
NIP: 547-008-67-86
Regon: 070008398 | KRS: 0000003533
Konto bankowe: ING Bank Śląski SA
nr konta: 16 1050 1070 1000 0001 0027 5320

Hurtownia elektryczna Dąbrowa Górnicza

Bez względu na to, czy decydujemy się na wymianę instalacji elektrycznej lub też podejmujemy realizacji zdecydowanie prostszego zadania, warto zapoznać się z ofertą profesjonalnej i dobrze wyposażonej hurtowni elektrycznej. Taka właśnie jest hurtownia elektryczna Polimet w Dąbrowie Górniczej. U nas każdy znajdzie szeroki wybór różnego rodzaju produktów spełniających najwyższe normy jakości oraz bezpieczeństwa. Oferowane przez nas rozwiązania doceniane są przez specjalistów z branży, bowiem współpracujemy z czołowymi dostawcami aparatury elektrycznej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania z asortymentem oraz skorzystania z naszej oferty.

Asortyment cenionych producentów

Hurtownia elektryczna w Dąbrowie Górniczej proponuje swoim klientom szereg sprawdzonych rozwiązań. Nasze produkty z powodzeniem wykorzystać można do realizacji różnego rodzaju zadań. Doskonale sprawdzą się one w rękach mniej i bardziej doświadczonych pracowników branży elektrycznej. Nabyć można elementy automatyki domowej i przemysłowej, aparaturę modułową, pulpitową, sygnalizacyjną oraz profesjonalne wyposażenie obudów i rozdzielnic. Naszym klientom oferujemy także niewielkie akcesoria i podzespoły w postaci przekaźników, styczników, wyłączników, bezpieczników oraz kabli i przewodów. Jednocześnie wszystkie elementy pochodzą od znanych i cenionych na rynku producentów. W rezultacie cechuje je wysoka jakość oraz niezawodność, która przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Polimet - gwarancja zadowolenia

Hurtownia elektryczna Polimet w Dąbrowie Górniczej to świetne miejsce dla każdej osoby zainteresowanej wysoką jakością usług. Posiadamy wyłącznie najlepsze rozwiązania na rynku, dostarczane między innymi przez takich producentów, jak Relpol, Harting, Finder,  Turck, Weidmuller, Promet lub Panasonic. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wysoką dostępność produktów oraz niezwykle szybką realizację poszczególnych zamówień. Nad całością tego procesu czuwa kompetentny i chętny do pomocy personel, który zawsze pomoże w dokonaniu wyboru najbardziej optymalnych rozwiązań.