Hurtownia elektrotechniczna

Aparatura elektryczna dla przemysłu, budownictwa i energetyki.
Elementy automatyki przemysłowej
Preventa
ETI
Breve
Styczniki ABB
Falowniki ATV 320
Road
Polimet
Softstarty
Softstarty PSTX - zaawansowane Softstarty nowej generacji

Jesteśmy oficjalnym specjalizowanym partnerem Schneider Electric!

HURTOWNIA INTERNETOWA

INTER-ELEKTRO

Jesteśmy członkiem Grupy Dystrybucyjnej
Inter Elektro
zrzeszonej w europejskiej
organizacji handlowej
IMELCO

Aktualności

2022-05-18
Jak przeprowadzić diagnostykę przemienników częstotliwości?
Jak przeprowadzić diagnostykę przemienników częstotliwości?

Przemiennik częstotliwości, zwany również przetwornicą częstotliwości, jest elementem układów sterujących synchronicznych i asynchronicznych silników elektrycznych prądu zmiennego. Jego rolą polega na zamianie prądu przemiennego o stałej częstotliwości w prąd przemienny o częstotliwości regulowanej. Przemiennik częstotliwości umożliwia sterowanie prędkością i momentem obrotowym silnika, a tym samym generuje znaczne oszczędności energii elektrycznej, zwiększa płynność pracy i zapewnia łagodny rozruch jednostki napędowej.

więcej
2022-05-18
Łatwość montażu i demontażu szaf sterowniczych
Łatwość montażu i demontażu szaf sterowniczych

Montaż lub demontaż szafy sterowniczej nie jest dla wykwalifikowanego elektryka czynnością wybitnie skomplikowaną. Jednak diabeł – jak zawsze – tkwi w szczegółach. Warto więc podejść do sprawy planowo i systematycznie, aby nie przysparzać sobie dodatkowych komplikacji. Odpowiednio przygotowany plan pracy to połowa sukcesu. Oto krótki poradnik dla początkujących monterów.

więcej
2022-05-18
Przekładnia transformatora - normy i definicje
Przekładnia transformatora - normy i definicje

Transformator jest urządzeniem powszechnie wykorzystywanym w elektryce i elektronice do przekształcania energii elektrycznej. Jego zadaniem jest zmiana napięcia prądu przemiennego (AC) z podłączonego źródła na wyższe lub niższe przy minimalnych stratach mocy. Wyjątek stanowi transformator separacyjny, w którym napięcie nie ulega zmianie – jego funkcją jest oddzielenie obwodu zasilającego od obwodu odbiorczego i tym samym zapewnienie ochrony przeciwporażeniowej użytkownikom urządzeń elektrycznych.

więcej
2022-05-18
Przemiennik częstotliwości - podział, budowa i schemat
Przemiennik częstotliwości - podział, budowa i schemat

Przemiennik częstotliwości to jeden z elementów sterujących układu napędowego, umożliwiający płynną regulację prędkości i momentu obrotowego silnika elektrycznego poprzez adaptację napięcia do potrzeb obciążenia. Są to najczęściej silniki asynchroniczne (indukcyjne) oraz synchroniczne (z magnesami trwałymi lub reluktacyjne), powszechnie stosowane w branżach takich jak: automatyka przemysłowa, robotyka, pojazdy elektryczne, energia słoneczna, sprzęt AGD i elektronarzędzia.

więcejPOLIMET S.Kij spółka jawna
Oddział Dąbrowa Górnicza


41-303 Dąbrowa Górnicza
ul. Łączna 20

NIP: 547-008-67-86

Tel. (32) 268 50 99
kom. 538-208-100

email: dabrowa@polimet.com.pl

Regon: 070008398
KRS: 0000003533
Konto bankowe: ING Bank Śląski SA
nr konta: 16 1050 1070 1000 0001 0027 5320

 

             

Hurtownia elektryczna Dąbrowa-Górnicza

Bez względu na to, czy decydujemy się na wymianę instalacji elektrycznej lub też podejmujemy realizacji zdecydowanie prostszego zadania, warto zapoznać się z ofertą profesjonalnej i dobrze wyposażonej hurtowni elektrycznej. Taka właśnie jest hurtownia elektryczna Polimet w Dąbrowie-Górniczej. U nas każdy znajdzie szeroki wybór różnego rodzaju produktów spełniających najwyższe normy jakości oraz bezpieczeństwa. Oferowane przez nas rozwiązania doceniane są przez specjalistów z branży, bowiem współpracujemy z czołowymi dostawcami aparatury elektrycznej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania z asortymentem oraz skorzystania z naszej oferty.

Asortyment cenionych producentów

Hurtownia elektryczna w Dąbrowie Górniczej proponuje swoim klientom szereg sprawdzonych rozwiązań. Nasze produkty z powodzeniem wykorzystać można do realizacji różnego rodzaju zadań. Doskonale sprawdzą się one w rękach mniej i bardziej doświadczonych pracowników branży elektrycznej. Nabyć można elementy automatyki domowej i przemysłowej, aparaturę modułową, pulpitową, sygnalizacyjną oraz profesjonalne wyposażenie obudów i rozdzielnic. Naszym klientom oferujemy także niewielkie akcesoria i podzespoły w postaci przekaźników, styczników, wyłączników, bezpieczników oraz kabli i przewodów. Jednocześnie wszystkie elementy pochodzą od znanych i cenionych na rynku producentów. W rezultacie cechuje je wysoka jakość oraz niezawodność, która przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Polimet - gwarancja zadowolenia

Hurtownia elektryczna Polimet w Dąbrowie-Górniczej to świetne miejsce dla każdej osoby zainteresowanej wysoką jakością usług. Posiadamy wyłącznie najlepsze rozwiązania na rynku, dostarczane między innymi przez takich producentów, jak Relpol, Harting, Finder,  Turck, Weidmuller, Promet lub Panasonic. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wysoką dostępność produktów oraz niezwykle szybką realizację poszczególnych zamówień. Nad całością tego procesu czuwa kompetentny i chętny do pomocy personel, który zawsze pomoże w dokonaniu wyboru najbardziej optymalnych rozwiązań.

General Electric GE
ABB
Schneider Electric
Relpol
Inmet
Apator
Stego
Schneider Energy (Refa)
Bombardier Transportation
Breve-Tufvassons
Ema-Elfa
Pokój
Sels
Lovato Electric
Turck
Harting
Weidmuller
Promet
Elpor
Ergom
Rittal
Finder
Kontakt-Simon
F&F
PCE
Mean Well
Panasonic  (Sunx)
Lapp Kabel
ETI Polam
Delta
Spamel
Intechma

Kontakt
z handlowcem

33 497-

sprzedaz@polimet.com.pl