• Hurtownia elektrotechniczna
  • Adres
  • 43-300 Bielsko-Biała, ul. Grażyńskiego 74
  • Godziny pracy
  • Pon. - Pt. 7:30 – 15:30

Hurtownia elektryczna Katowice - Polimet

Hurtownia elektryczna Katowice - Polimet

 

POLIMET S.Kij spółka jawna Oddział Katowice

40-599 Katowice, ul. Żeliwna 26
NIP: 547-008-67-86
Regon: 070008398 | KRS: 0000003533
Konto bankowe: ING Bank Śląski SA
nr konta: 16 1050 1070 1000 0001 0027 5320

Hurtownia elektryczna Katowice

Hurtownia elektryczna Polimet w Katowicach oferuje wysokiej jakości produkty, które doskonale sprawdzą się dla specjalistów z branży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się wypracować mechanizmy pozwalające na szybką realizację zamówień. W rezultacie poziom zadowolenia naszych klientów jest bardzo wysoki. Posiadamy rozbudowaną powierzchnię magazynową, pozwalającą na stworzenie niezwykle szerokiego asortymentu produktów. Jednocześnie współpraca z kluczowymi dostawcami gwarantuje krótkie terminy dostaw. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Wysokiej jakości produkty i profesjonalne doradztwo

Pracownicy naszej hurtowni to zespół specjalistów i pasjonatów, który nieustannie poszerza swoją wiedzę oraz kompetencje. Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie przy wyborze konkretnych produktów. Jednocześnie przekazujemy szczegółowy opis całego asortymentu wraz z jego specyfikacją techniczną. W rezultacie istnieje możliwość wcześniejszego zapoznania się z naszymi propozycjami oraz dokonania porównania z innymi pozycjami. Ułatwia to dokonanie wyboru najbardziej optymalnych rozwiązań, które sprawdzą się przy realizacji konkretnego projektu. Hurtownia elektryczna w Katowicach posiada produkty przeznaczone zarówno dla profesjonalistów i amatorów. Zaufało nam szerokie grono odbiorców, którzy od swojego dostawcy wymagają przede wszystkim wysokiej jakości produktów, profesjonalnej obsługi oraz krótkiego czasu realizacji zamówienia.

Szeroki wybór i konkurencyjne ceny

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości aparatury elektrycznej, sterowniczej i sygnalizacyjnej. W naszej ofercie znaleźć można także aparaturę do sterowania oraz elementy automatyki przemysłowej, takie jak styczniki, przekaźniki, falowniki, zasilacze lub transformatory. Wszystkie wprowadzane do sprzedaży produktu charakteryzują się doskonałą jakością. Dlatego też swoją ofertę budujemy w oparciu o urządzenia dostarczane przez znanych i cenionych w branży producentów, takich jak na przykład General Electric, Weidmuller, Panasonic, Breve-Tufvassons, Apator, Sels, Bitner lub Lapp Kabel. Hurtownia elektryczna w Katowicach ułatwi realizację wielu prac, do wykonania których niezbędne okażą się wysokiej klasy podzespoły.