Hurtownia elektrotechniczna

Aparatura elektryczna dla przemysłu, budownictwa i energetyki.
Elementy automatyki przemysłowej
Szkolenia Schneider
Breve
Styczniki ABB
Falowniki ATV 320
Road
Polimet
Softstarty
Softstarty PSTX - zaawansowane Softstarty nowej generacji
Wyłącznik Entelliguard
Nowa linia Powietrznych Wyłączników Mocy EntelliGuard
Przyciski Platinum
Nowa seria aparatury pulpitowej PLATINUM

HURTOWNIA INTERNETOWA

INTER-ELEKTRO

Jesteśmy członkiem Grupy Dystrybucyjnej
Inter Elektro
zrzeszonej w europejskiej
organizacji handlowej
IMELCO

OFERTY SPECJALNE

Zapraszamy do panelu promocji
Promocje
w hurtowni internetowej

www.e-polimet.com.pl/promotions

Aktualności

2020-06-09
Informacja
Informacja

Informujemy, że w dniu 12.06.2020 nasza hurtownia będzie nieczynna.

więcej
2020-04-22
Schneider Electric prezentuje najnowsze rozwiązania gamy Harmony
Schneider Electric prezentuje najnowsze rozwiązania gamy Harmony

Personalizowane produkty Harmony

Schneider Electric wprowadza możliwość personalizacji produktów z serii Harmony XB4 oraz Harmony XB5, aby w pełni dostosować je do potrzeb klienta i jego aplikacji. Rozwiązanie to zapewnia większą estetykę i poprawia wygląd, ale również znacząco wpływa na ergonomię maszyny. Jej operator w szybki i bardziej intuicyjny sposób jest w stanie odnaleźć i wcisnąć odpowiedni element, tym samym poprawiając produktywność i bezpieczeństwo miejsca pracy. Dodatkowo istnieje możliwość personalizacji kaset sterowniczych oraz etykiet.

więcej
2019-04-17
Promocja narzędzi Weidmuller
Promocja narzędzi Weidmuller

Promocja narzędzi Weidmuller. Nowe zestawy w etui, torbach i walizkach.

więcej
2019-01-25
Kurtki Softshell od Schneider Electric !
Kurtki Softshell od Schneider Electric !

Super Promocja! Kupując produkty firmy Schneider Electric z grup 01 aparatura modułowa oraz 03 osprzęt elektroinstalacyjny za łączną kwotę 1500 zł netto otrzymasz kurtkę 4F lub HI-Tec! Zapraszamy, promocja trwa do wyczerpania nagród.

więcej
« powrót do listy
Nowy oddział Polimet w Dąbrowie Górniczej

Nowy oddział Polimet w Dąbrowie Górniczej

Chęć świadczenia usług na najwyższym poziomie i zapewnienia jeszcze większej dostępności towarów stacjonarnie zaowocowała otwarciem kolejnego oddziału firmy Polimet, tym razem w Dąbrowie Górniczej. Placówka jest następnym miejscem na strategicznej mapie dystrybucyjnej, które umożliwi nam jeszcze szybszą realizację zamówień, nie tylko na obszarze Śląska, ale całej Polski. Pozwoli nam także być bliżej klientów, poznawać ich potrzeby, doskonalić system obsługi konsumentów.

 

Powstanie oddziału w Dąbrowie Górniczej to naturalne następstwo stopniowego rozszerzania zasięgu działalności przedsiębiorstwa. Widząc wzrost zapotrzebowania na urządzenia elektryczne, nie poprzestaliśmy wyłącznie na prowadzeniu stacjonarnej hurtowni elektrycznej w Bielsku, lecz postanowiliśmy uruchamiać kolejne jednostki. Na drodze do celu, jakim jest zapewnienie najwygodniejszego sposobu robienia zakupów i dotarcia do jak największego grona odbiorców, pomocne okazało się także stworzenie sklepu internetowego e-polimet.com.pl

 

Jednostka w Dąbrowie Górniczej pełni funkcję punktu logistycznego i sprzedażowego, gdzie można przyjść, zrobić zakupy, obejrzeć i porównać produkty, zasięgnąć porady. Na magazynie posiadamy wszystkie komponenty niezbędne do budowy instalacji/obwodów elektrycznych, zabezpieczania silnika przed uszkodzeniami, sterowania napędami, montażu automatyki domowej i przemysłowej, zasilania oraz rozdziału energii itp. Wybór artykułów jest ogromny, a wszystkie pochodzą od uznanych w branży producentów m.in. ABB, General Electric, Schneider Electric, Lovato Electric, Harting, Panasonic, Relpol, Finder Turck i wielu innych . Oczywiście stale uzupełniamy propozycję sprzedażową o nowości. Informacje o nich, organizowanych promocjach, firmowych wydarzeniach czy produktach miesiąca zamieszczamy na naszym fanpage'u na Facebooku. Zapraszamy zatem do jego śledzenia, aby być na bieżąco ze wszelkimi nowinkami i nie przegapić żadnej oferty wyprzedażowej.

« powrót do listy

General Electric GE
ABB
Schneider Electric
Relpol
Inmet
Apator
Stego
Schneider Energy (Refa)
Bombardier Transportation
Breve-Tufvassons
Ema-Elfa
Pokój
Sels
Lovato Electric
Turck
Harting
Weidmuller
Promet
Elpor
Ergom
Rittal
Finder
Kontakt-Simon
F&F
PCE
Mean Well
Panasonic  (Sunx)
Lapp Kabel
ETI Polam
Delta
Spamel
Intechma

Kontakt
z handlowcem

33 497-

sprzedaz@polimet.com.pl