Hurtownia elektrotechniczna

Aparatura elektryczna dla przemysłu, budownictwa i energetyki.
Elementy automatyki przemysłowej
Preventa
Breve
Styczniki ABB
Falowniki ATV 320
Road
Polimet
Softstarty
Softstarty PSTX - zaawansowane Softstarty nowej generacji

INTER-ELEKTRO

Jesteśmy członkiem Grupy Dystrybucyjnej
Inter Elektro
zrzeszonej w europejskiej
organizacji handlowej
IMELCO

Aktualności

2021-07-28
Promocja Preventa XPSU.
Promocja Preventa XPSU.

Zapraszamy do skorzystania z promocji na zakup nowych modułów bezpieczeństwa Preventa XPSU.

więcej
2021-07-27
Nowa oferta Schneider Electric Preventa XPSU
Nowa oferta Schneider Electric Preventa XPSU

Firma Schneider Electric chce poinformować, że rozpoczął się proces wycofywania niektórych produktów z aktualnej serii Preventa XPS. Dotychczasowa oferta zostaje zastąpiona przez nową innowacyjną ofertę Preventa XPSU.

więcej
2020-09-30
Innowacyjny przekaźnik bezpieczeństwa Preventa XPSU
Innowacyjny przekaźnik bezpieczeństwa Preventa XPSU

Preventa XPS Universal łączy w sobie prostotę zastosowania przewodowych modułów bezpieczeństwa i  zaawansowaną diagnostykę. Dzięki prostemu połączeniu punkt-punkt pomiędzy wyjściem półprzewodnikowym modułów, a standardowym wejściem cyfrowym sterownika PLC, moduły Preventa XPS Universal mogą za pomocą modulowanego sygnału przesyłać ponad 40 różnych komunikatów, które są następnie dekodowane w PLC przez 2 gotowe bloki funkcyjne: 1 przeznaczony do informacji statusowych statusu i 1 do informacji diagnostycznych.

więcej
2020-09-24
Czego być może nie wiesz o przekaźnikach Relpol ! Spotkanie z ekspertami z firmy Relpol.
Czego być może nie wiesz o przekaźnikach Relpol ! Spotkanie z ekspertami z firmy Relpol.

Czego być może nie wiesz o przekaźnikach Relpol ! Spotkanie z ekspertami z firmy Relpol.

W ramach Wirtualnych Spotkań Targowych Energetab 2020 specjaliści firmy Relpol opowiedzieli o ciekawostkach związanych z produkcją  przekaźników.

więcej
« powrót do listy
Schneider Electric prezentuje najnowsze rozwiązania gamy Harmony

Schneider Electric prezentuje najnowsze rozwiązania gamy Harmony

Personalizowane produkty Harmony

Schneider Electric wprowadza możliwość personalizacji produktów z serii Harmony XB4 oraz Harmony XB5, aby w pełni dostosować je do potrzeb klienta i jego aplikacji. Rozwiązanie to zapewnia większą estetykę i poprawia wygląd, ale również znacząco wpływa na ergonomię maszyny. Jej operator w szybki i bardziej intuicyjny sposób jest w stanie odnaleźć i wcisnąć odpowiedni element, tym samym poprawiając produktywność i bezpieczeństwo miejsca pracy. Dodatkowo istnieje możliwość personalizacji kaset sterowniczych oraz etykiet.


Stworzone przez Schneider Electric narzędzie do personalizacji oferuje możliwość:

  • nadania koloru tła
  • wstawienia napisu o danej czcionce i wielkości
  • wstawienia prostego piktogramu
  • wgrania własnego zdjęcia w wysokiej rozdzielczości

Dostępne możliwości personalizacji:

  • Oznaczenia na przyciskach oraz wkładkach wskaźników świetlnych
  • Oznaczenia na kołnierzach wszystkich przycisków krytych
  • Oznaczenia na kasetach sterowniczych
  • Oznaczenia na akcesoriach takich jak panele i tablice z legendą
  • Stworzenie własnych naklejek, na których oznaczone zostaną miejsca na otwory w przypadku dodania przycisków oraz odpowiednie oznaczenia co pozwoli zaoszczędzić bardzo dużo czasuNarzędzie do personalizacji produktów jest dostępne na stronie internetowej www.se.com/pl. Sprawdź instrukcję jak personalizować przyciski serii XB4, XB5, kasety sterownicze czy specjalne etykiety    


Harmony – Przyciski awaryjnego zatrzymania z podświetlanym pierścieniem

Podświetlane pierścienie to rozwiązanie, które pomaga w szybki i łatwy sposób odnaleźć przycisk awaryjnego zatrzymania odpowiedzialny bezpieczeństwo pracy. Przyciski, dzięki swojej solidnej konstrukcji, zapewniają wysoką wytrzymałość mechaniczną oraz spełniają wszystkie wymagane normy i dyrektywy maszynowe.

Do nabycia dostępne są wersje kompletne przycisków oraz same podświetlane pierścienie, które są kompatybilne ze standardowymi przyciskami bezpieczeństwa znajdującymi się w ofercie.

 

Harmony – Wyświetlacze i liczniki panelowe

Podstawowe i konfigurowalne wyświetlacze panelowe to rozwiązanie, które oferuje szerokie możliwości wizualizacji danych. Zapewnia to dużo większą przejrzystość paneli operatorskich oraz urządzeń sterowniczych. Szeroka oferta nowych akcesoriów już dostępna.

Harmony – porty XB5PUSB3 oraz XB5PURJ45

Najnowsze interfejsy USB 3.0 oraz RJ45 Ethernet. Zaprojektowane tak, aby ułatwić dostęp do szafy sterowniczej, interfejsy USB 3.0 oraz RJ45 Ethernet umożliwiają aktualizację programów na panelu HMI lub sterowniku PLC oraz podłączenie do sieci Ethernet bez potrzeby otwierania szafy. Wyprowadzenie gniazd komunikacyjnych na zewnątrz ułatwia korzystanie z układu sterowania oraz poprawia bezpieczeństwo. Dzięki dodatkowym płytkom ochronnym ZBSP1, ZBSP2 można uzyskać odpowiedni stopień ochrony IP, a metalowa płytka ochronna ZBSP3 zapewnia dodatkowo IP69.


Harmony – potencjometry serii XB4 oraz XB5

Gama kompletnych plastikowych i metalowych potencjometrów przystosowanych do sterowania przemiennikami częstotliwości lub regulowania podstawowych ustawień dla serii XB4 oraz XB5. Dzięki kompletnemu zestawowi, nie jest wymagane przygotowanie dodatkowych komponentów, takich jak rezystor, a montaż jest przeprowadzany intuicyjnie i bezproblemowo.

Harmony – Konfigurowalne wyświetlacze

Używane do tworzenia wizualizacji paneli dotykowych bez konieczności programowania zdalnymi narzędziami. Montowane na panelu sterowania lub bezpośrednio na przedniej części urządzenia.

Oferta obejmuje 2 wyświetlacze o wejściach analogowych 0...10 V, 4...20 mA oraz pozwala na wizualizację danych w postaci liczbowej, słupkowej i metrycznym. Zapewniony jest stopień ochrony IP65 na przedniej stronie, a temperatura robocza może wynosić od 0 do 50 °C.

Dodana została możliwość rozszerzenia o dodatkowe 2 wejścia temperaturowe, 2 wejścia analogowe, 2 wyjścia analogowe.

 

Harmony – Przełączniki biometryczne USB

Przełącznik biometryczny z czytnikiem linii papilarnych przeznaczony jest do stosowania w przemyśle w celu ochrony dostępu do systemów sterowania i maszyn. Nowe, innowacyjne rozwiązanie zgodne z wymaganymi normami.

 

 

« powrót do listy

General Electric GE
ABB
Schneider Electric
Relpol
Inmet
Apator
Stego
Schneider Energy (Refa)
Bombardier Transportation
Breve-Tufvassons
Ema-Elfa
Pokój
Sels
Lovato Electric
Turck
Harting
Weidmuller
Promet
Elpor
Ergom
Rittal
Finder
Kontakt-Simon
F&F
PCE
Mean Well
Panasonic  (Sunx)
Lapp Kabel
ETI Polam
Delta
Spamel
Intechma

Kontakt
z handlowcem

33 497-

sprzedaz@polimet.com.pl